Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

KUIDAS EHITADA OMA ÄRI INTERNETIS

Aitame Teie äri veebi viia

Eesti digitaliseerimine käib täie hooga. Arenda oma äri, enne kui keegi teine sinu ideed üle võtab!

Teid ei leia interneti avarustes

Olete nähtav interneti avarustes

LOOME E-ÄRI

Kaks lihtsat sammu

создать сайт

Olge nähtav internetis

Looge koduleht ja profiilid sotsiaalvõrgustikes, kasutage reklaambännereid partnerite kodulehel - kasutage kõiki võimalusi. Tutvustage end viisil, et oleks selge, kes Te olete ja mida pakute. Looge oma kauba või teenuse e-tellimisvorm, et see oleks lihtne ja mugav ka algajatele. Sellest veel ei piisa!

clients

Meelitage potentsiaalseid kliente

Oletame, et teil on koduleht. Kui palju inimesi seda külastab? Kas teie koduleht on leitav Google otsingu kaudu (Yandex, kui teie peamised kliendid on vene turistid). Klientide ligimeelitamist infoga teie tegevustest nimetatakse sisuturunduseks. Muutke end nähtavaks!

KUIDAS OMA ÄRI EDENDADA

Mida saate teha

создать страницу

Looge oma leht Narva-Online portaalis

Paigutage info meie kodulehe ja Teie äri edendamisega tegeleme juba meie! Kogume kokku info teenustest ja kaupadest, mida pakuvad kõikvõimalikud inimesed ja ettevõtted. Teid näevad kõik meie lugejad. Teie koduleht muutub leitavaks meie kodulehelt Google kaudu!

создать сайт

Luua kaasaegne ligimeelitav koduleht

Me mitte lihtsalt ei „valmista“ kodulehti, vaid arendame Teie kodulehe algusest lõpuni: landing, blogi, Google otsingu kaudu leitav e-pood. Koduleht on tõhus reklaami - ja müügikanal ainult juhul, kui see on õigesti, professionaalselt ja terviklikult tehtud.

консультация

Konsultatsioonid Teie äri tõhususest internetis

Kas teil on koduleht ja konto sotsiaalvõrgustikes, aga nendest on vähe kasu? Kavatsete e-turundusega alustada ja ei tea, kuidas seda teha õigesti? Meie anname Teile asjalikku nõu ning loome Teile individuaalse e-äri arendamise strateegia!

Teie kodulehe SEO-edendamine Google ja Yandex keskkonnas

Kas Teil on oma koduleht, kuid seda külastatakse harva? Kui jah, siis SEO on kindlasti Teie jaoks! Meie teame, kuidas Google ja Yandex otsingumootorid töötavad ning edendame Teie kodulehe otsingutulemustes. Võimalik on nii pikaajaline kui ka lühiajaline koostöö.

LOOGILINE KÜSIMUS:

Palju see maksab?

Oma töös lähtume rahalise otstarbekuse põhimõttest. Teisisõnu, kui Teil on väikese käibega pood, siis ei paku Teile kalleid strateegiaid. Kõik investeeringud peavad ära tasuma ja tootma kasumit! Internet pakub palju võimalusi ning meie aitame Teil leida optimaalseima.

MEIE MEESKOND

Saame tuttavaks!

Милла

Milla

juhtivspetsialist

Analüütiline mõtleja, elurõõmus, leian kõigiga ühise keele, e-turunduse valdkonnas töökogemus 8 aastat.

Sergey

Sergei

arendaja

Täpne, tähelepanelik detailide osas, korralik, viin alati asjad lõpuni, pidevas arengus. Introvert. 

Kalinina Tatjana disainer

Tanja

graafiline disainer

Nutikas, sõbralik, püüdlik, sihikindel, edumeelne, kaasaegne, loominguline.

    Kirjutage meile

    Back to top