Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kes me oleme

Meie veebisaidi aadress: https://narva-online.ee.ee

Milliseid isikuandmeid me kogume ja mis eesmärgil

Kommentaarid

Kui külastaja jätab saidile kommentaari, kogume rämpsposti tuvastamiseks kommentaari vormis täpsustatud andmeid, samuti külastaja IP-aadressi ja brauseri kasutajaagendi andmeid.

Teie e-posti aadressilt (“räsi”) loodud anonüümset stringi saab Granatuuri teenusele edastada, et teha kindlaks, kas kasutate seda. Granatuuri privaatsuseeskirjad on saadaval siin: https://automattic.com/privacy/. Kui kommentaar on heaks kiidetud, on teie profiilipilt teie kommentaari kontekstis avalikult nähtav.

Meediumifailid

Kui olete registreeritud kasutaja ja laadite saidile üles fotosid, peaksite tõenäoliselt vältima EXIF-metaandmetega piltide üleslaadimist, kuna need võivad sisaldada teie GPS-asukoha teavet. Külastajad saavad selle teabe kaevandada, laadides saidilt pilte.

Kontaktvormid

Me kasutame kontaktvormide andmeid ainult teiega ühenduse võtmiseks ja kvaliteetsete teenuste pakkumiseks. Me ei jaga neid andmeid kolmandate osapooltega. Jaotises „Reklaamid” olev kontaktteave postitatakse veebisaidile, et Interneti-kasutajad saaksid sellele üldist juurdepääsu.

Küpsised

Kui jätate meie veebisaidile kommentaari, saate lubada oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi salvestamise küpsistes. Seda tehakse teie mugavuse huvides, et mitte uuesti kommenteerides andmeid uuesti täita. Neid küpsiseid säilitatakse üks aasta.

Kui teil on sellel saidil konto ja te logite sisse, määrame ajutise küpsise, et teha kindlaks, kas teie brauser toetab küpsiseid, küpsis ei sisalda isiklikku teavet ja see kustutatakse brauseri sulgemisel.

Kui logite oma kontole sisse, seadistasime ka mõned küpsised sisselogimisandmete ja ekraaniseadetega. Sisselogimisküpsiseid säilitatakse kaks päeva, ekraaniseadetega küpsiseid – aasta. Kui valite Mäleta mind, säilitatakse teie sisselogimisandmeid kaks nädalat. Oma kontolt välja logides kustutatakse sisselogimise küpsised.

Artikli redigeerimisel või avaldamisel salvestatakse brauserisse täiendav küpsis, see ei sisalda isikuandmeid ja sisaldab ainult teie redigeeritud kirje ID-d, aegub 1 päeva pärast.

Manustatav sisu teistelt veebisaitidelt

Selle saidi artiklid võivad sisaldada manustatud sisu (näiteks videod, pildid, artiklid jne), selline sisu käitub nii, nagu külastaja oleks mõnda muud saiti külastanud.

Need saidid võivad koguda teie kohta andmeid, kasutada küpsiseid, rakendada täiendavat kolmanda osapoole jälgimist ja jälgida teie suheldamist manustatud sisuga, sealhulgas jälgimistoiminguid, kui teil on konto ja teil on sellel saidil volitus.

Veebianalüütika

Veebianalüüsi teenused saavad andmeid töödelda automaat- või käsitsi.

Kellega me teie andmeid jagame

Me ei jaga teie andmeid kellegagi ega jaga neid kolmandate osapooltega.

Kui kaua me teie andmeid säilitame?

Kui jätate kommentaari, säilitatakse kommentaar ise ja selle metaandmed tähtajatult. Seda tehakse järgnevate kommentaaride automaatseks määramiseks ja kinnitamiseks, selle asemel, et paigutada need kinnitamise järjekorda.

Kasutajatele, kes registreeruvad meie veebisaidil, talletame isiklikku teavet, mille nad on oma profiilis näidanud. Kõik kasutajad saavad igal ajal oma profiili (välja arvatud kasutajanimi) näha, muuta või kustutada. Ka veebisaidi administratsioon saab seda teavet näha ja muuta.

Kuhu me teie andmeid saadame

Kasutajate kommentaare saab kontrollida rämpsposti automaatse tuvastamise teenusega.

Millised on teie õigused teie andmetele?

Kui teil on sellel saidil kontot või kui jätsite kommentaare, siis võite taotleda nende andmete kustutamist. See ei hõlma andmeid, mida peame säilitama administratiivsetel, seaduse või turvalisuse eesmärkidel.

Back to top